gorsel
Mesaj Gönder
Kapat
Ana Sayfa > Haberler

TÜRKİYE BANKALAR BİRLİĞİ, PROMOSYON HAKKINDA BİR DUYURU YAYINLADI...

TÜRKİYE BANKALAR BİRLİĞİ, PROMOSYON HAKKINDA BİR DUYURU YAYINLADI... PROMOSYON TAAHHÜT SÜRESİ 30 HAZİRAN'A KADAR UZATILDI...

Emekli promosyon ödemeleri hakkında
Kamuoyu Duyurusu
19 Mart 2020
Sosyal Güvenlik Kurumu ile bankalar arasında imzalanan protokol kapsamında emeklilere promosyon ödemesi taahhütname onayı alınmak koşuluyla yapılmaktadır.
Onay bankalar tarafından şube dışı kanallardan (ATM, İnternet/Mobil Bankacılık, SMS, Müşteri İletişim Merkezi) alınabilmekle birlikte, emeklilerimizin yoğunlukla banka şubelerini ziyaret ederek onay verdikleri görülmektedir.
Son dönemde yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle, risk grubu içerisinde yer alan emeklilerimizin toplu taşıma gibi kalabalık ortamlara girerek sağlıklarını tehlikeye atmalarını önlemek amacıyla;

? Promosyon ödemesi taahhütname verme süresi 30 Haziran 2020 tarihine kadar olan emeklilerden herhangi bir onay beklenmeksizin promosyon tutarlarının hesaplarına yatırılmasına karar verilmiştir.
Diğer taraftan maaşını farklı bankaya taşımak isteyen emeklilerin promosyonlarını kıstelyevm iade etmek koşulu ile maaşlarını aktarma hakkı her zaman saklı tutulacaktır.

Kamuoyunun bilgilerine sunulur.
Saygılarımızla,
Türkiye Bankalar Birliği

Bülten Aboneliği
Derneğimizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.
Adres Anıttepe Mh. Işık Sk. 11 Tandoğan - Ankara
Telefon 0312 230 34 28-29-89
Faks 0312 230 16 41-92
E-Posta tued@tued.org.tr / basin@tued.org.tr
tued.org.tr 2019