gorsel
Mesaj Gönder
Kapat
Ana Sayfa > Haberler

KARABÜK ŞUBEMİZ EMEKLİLER HAFTASI'NDA SİYASİLERİ AĞIRLADI..

KARABÜK ŞUBEMİZ EMEKLİLER HAFTASI'NDA SİYASİLERİ AĞIRLADI...

CELAL BULUT: "EMEKLİ İNTİBAK BEKLİYOR..."

AK Parti Milletvekili Cumhur Ünal, İl Başkanı İsmail Altınöz, İl Başkanvekili Ali Yaşar, İlçe Başkanı Osman Uzunoğlu, Emekliler Haftası münasebetiyle şubemizi ziyaret ederek emeklilerimizin talep ve beklentilerini, Şube Başkanımız Celal Bulut'tan dinlediler.

CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, İlçe Başkanı Mustafa Erten ve Yönetimi de, Türkiye Emekliler Derneği Karabük Şubemizi ziyaret ederek, Emekliler Haftasını kutladılar.

Bulut, ziyaretlere ilişkin yaptığı değerlendirmede; "Emeklilerin çözüm bekleyen sorunlarını dile getirme fırsatı bulduğumuz Emekliler Haftamızı en içten duygularla kutluyorum. Bu anlamlı haftada bizleri ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi heyetine, Karabük Milletvekilimiz sayın Ünal'a ve AK Parti heyetine bu nazik ziyaretlerinden ötürü emekli topluluğumuz adına teşekkür ediyorum. Sayın vekilimize de, siyasi temsilcilerimize de emeklilerimizin talep ve beklentilerini aktarabilme fırsatı bulduğumuz bu ziyaretlerde; öncelikle intibak talebimiz olmak üzere, sağlıkta katkı paylarının kaldırılması, bayram ikramiyelerinin enflasyona endekslenmesi, Toki vasıtasıyla yapılan konutlarda emekli kontenjanının artırılması ve konutların daha hızlı yapılması, Ek Ödeme oranlarının yüzde 8-10'a yükseltilmesi gibi isteklerimizi de sunabilme imkanı bulduk" dedi.

Bülten Aboneliği
Derneğimizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.
Adres Anıttepe Mh. Işık Sk. 11 Tandoğan - Ankara
Telefon 0312 230 34 28-29-89
Faks 0312 230 16 41-92
E-Posta tued@tued.org.tr / basin@tued.org.tr
tued.org.tr 2019